Czas Na Ligę

Na zgłoszenia czekamy do 30 września!
Aby wziąć udział w rozgrywkach należy:
1. zebrać drużynę
2. wypełnić formularz zgłoszeniowy
3. przesłać formularz na biuro@czasnapilke.com


Najważniejsze informacje o lidze:
1. boisko – wszystkie mecze rozgrywane będą na boisku przy ul. Wichrowej 4 (Wawer) – UWAGA BOISKO PRZYKRYTE HALĄ PNEUMATYCZNĄ
2. terminy meczów: 10.11, 17.11, 24.11, 1.12, 8.12
3. godziny meczów: 18.30 – 21.30
4. zawodnicy – w lidze mogą wziąć udział TYLKO zawodnicy zapisani na treningi w Czas Na Piłkę
*w przypadku gdyby brakowało drużyn, organizator może zaprosić drużynę z zewnątrz
5. mecz – 2 x 25min, system gry 6+1
6. ilość drużyn – 6 drużyn (gramy każdy z każdym)
7. obsługa sędziowska – sędzia z licencją
8. harmonogram meczów ustalony przed rozpoczęciem ligi
9. medale i puchary dla pierwszych 3 drużyn
10. każda drużyna będzie grała 5 meczów. Po jednym meczu w każdej kolejce.  
11. każda drużyna musi mieć swoją nazwę
12. maksymalnie w drużynie może być 12 os
13. wpisowe od drużyny: 1099zł (wyższe koszty spowodowane są wynajmem boiska pod balonem)
 

 

Poniżej relacja z “Czas Na Ligę” – I edycja  (wiosna 2021)

Strzelcy bramek:

18 – Walewski (Browarczycy)
12 – Ostojski (Laga Bonito)
10 – Sałek (Laga Bonito)
10 – Grocholski (Browarczycy)
9 – Mach (Dar Maurzonki)
8 – Ziędalski (Dar Maurzonki)
8 – Strzałkowski (Laga Bonito)
7 – Kwiatkowski (Laga Bonito)
6 – Petrov (Browarczycy)
6 – Hejduk (Dar Maurzonki)
5 – Henrych (Dar Maurzonki)
5 – Kamola (Laga Bonito)
5 – Kupis (FC Piątunio)
5 – Oksiński (Niemłode Wilki)
5 – Dąbrowski (Niemłode Wilki)
4 – Szewczak (Dar Maurzonki)
3 – Iwanowski (Niemłode Wilki)
3 – Zaniewski (Niemłode Wilki)
3 – Polakow (Dar Maurzonki)
3 – Mróz (Laga Bonito)
3 – Zdunek (Legia Oldboys)
3 – Czyrynda (Legia Oldboys)
3 – Iwaniuk (FC Piątunio)
3 – Smykowski (FC Piątunio)
3 – Milewski (Browarczycy)
2 – Hurda (Dar Maurzonki)
2 – Wizor A. (FC Piątunio)
2 – Dodus (Niemłode Wilki)
2 – Żuk (Niemłode Wilki)
2 – Partyka (Browarczycy)
2-  Kozioł (Laga Bonito)
1 – Piróg (Browarczycy)
1 – Saikowski (Laga Bonito)
1 – Bystros (FC Piątunio)
1 – Bartnicki (Dar Maurzonki)
1 – Regulski (Browarczycy)
1 – Sabaliński (Niemłode Wilki)
1 – Felix (Niemłode Wilki)
1 – Gierada (Laga Bonito)
1 – Świsulski (Laga Bonito)
1 – Sobierajski (Legia Oldboys)
1 – Boruta (Legia Oldboys)
1 – Kerymov (Niemłode Wilki)
1 – Wawrzyniak (Browarczycy)
1 – Wiśniewski (FC Piątunio)
1 – Wizor P. (FC Piątunio)
1 – Gierada (Laga Bonito)
1 – Spociński (Legia Oldboys)
1 – Matusiewicz (Legia Oldboys)

Czas Na Piłkę
+48 793 007 558
© czas na pilke 2021